RN70E1001CBSL
MFR.Part #
RN70E1001CBSL
JLCPCB Part #
C3563166
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors