TNPW06031K60BYEA
MFR.Part #
TNPW06031K60BYEA
JLCPCB Part #
C4351084
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS