TNPW06031K18BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW06031K18BYEA
JLCPCB Part #
C1717667
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS