TNPW06031K15BYEA
MFR.Part #
TNPW06031K15BYEA
JLCPCB Part #
C4073277
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS