TNPW06031K15BXEA
MFR.Part #
TNPW06031K15BXEA
JLCPCB Part #
C1717671
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS