TNPW060318K2BYTA
MFR.Part #
TNPW060318K2BYTA
JLCPCB Part #
C3959445
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount