TNPW060318K0BETA
MFR.Part #
TNPW060318K0BETA
JLCPCB Part #
C1721582
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount