TNPW060318K0BEEA
MFR.Part #
TNPW060318K0BEEA
JLCPCB Part #
C5334398
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS