TNPW0603178RBXEA
MFR.Part #
TNPW0603178RBXEA
JLCPCB Part #
C1717698
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS