TNPW060316K5BHTA
MFR.Part #
TNPW060316K5BHTA
JLCPCB Part #
C1719331
Description
-55℃~+125℃ 100mW 16.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount