RK73H1JRTTD3161F
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3161F
JLCPCB Part #
C2598610
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS