TNPW0603160RDETA
MFR.Part #
TNPW0603160RDETA
JLCPCB Part #
C4264171
Description
-55℃~+125℃ 100mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount