TNPW060313K0FETA
MFR.Part #
TNPW060313K0FETA
JLCPCB Part #
C4287707
Description
-55℃~+125℃ 100mW 13kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount