RT0603BRE071R74L
MFR.Part #
RT0603BRE071R74L
JLCPCB Part #
C5738643
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS