TNPW060313K0BHTA
MFR.Part #
TNPW060313K0BHTA
JLCPCB Part #
C1721428
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 13kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount