500D227M010CB2A
MFR.Part #
500D227M010CB2A
JLCPCB Part #
C1600723
Package
Plugin,D8xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 17.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 8mm ±20% 插件,D8xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded