TNPW060312K0BECN
MFR.Part #
TNPW060312K0BECN
JLCPCB Part #
C1729515
Description
-55℃~+125℃ 100mW 12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount