TNPW060312K0BXCN
MFR.Part #
TNPW060312K0BXCN
JLCPCB Part #
C4314660
Description
-55℃~+125℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount