TNPW0603124RBYEN
MFR.Part #
TNPW0603124RBYEN
JLCPCB Part #
C1719578
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS