TNPW0603124KBYEN
MFR.Part #
TNPW0603124KBYEN
JLCPCB Part #
C1719580
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS