RNC50H9312BSRE8
MFR.Part #
RNC50H9312BSRE8
JLCPCB Part #
C3515370
Description
-65℃~+175℃ 100mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors