TNPW040298K8BETD
MFR.Part #
TNPW040298K8BETD
JLCPCB Part #
C1719391
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount