AT0402DRE07137RL
MFR.Part #
AT0402DRE07137RL
JLCPCB Part #
C2109509
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS