SG73P1ETTP1100D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1100D
JLCPCB Part #
C3953753
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS