TNPW040280R6DETD
MFR.Part #
TNPW040280R6DETD
JLCPCB Part #
C1714364
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount