ERC5016R900FHEK500
MFR.Part #
ERC5016R900FHEK500
JLCPCB Part #
C3474261
Description
-65℃~+175℃ 100mW 16.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS