TNPW04026K49BYTD
MFR.Part #
TNPW04026K49BYTD
JLCPCB Part #
C3982527
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 6.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount