TNPW040264K9BETD
MFR.Part #
TNPW040264K9BETD
JLCPCB Part #
C4275072
Description
-55℃~+125℃ 63mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount