TNPW04025K10BYEP
MFR.Part #
TNPW04025K10BYEP
JLCPCB Part #
C3936815
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS