TNPW040256K2BETD
MFR.Part #
TNPW040256K2BETD
JLCPCB Part #
C1721643
Description
-55℃~+125℃ 50V 56.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount