ERC5545R300DHEK500
MFR.Part #
ERC5545R300DHEK500
JLCPCB Part #
C3538115
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS