TNPW04024K53BXTD
MFR.Part #
TNPW04024K53BXTD
JLCPCB Part #
C1727906
Description
-55℃~+125℃ 4.53kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount