TNPW040237K0BEED
MFR.Part #
TNPW040237K0BEED
JLCPCB Part #
C1694272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS