ERC5582K500FHEK600
MFR.Part #
ERC5582K500FHEK600
JLCPCB Part #
C3356751
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS