TNPW040234K0BHED
MFR.Part #
TNPW040234K0BHED
JLCPCB Part #
C1714548
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS