TNPW04022K67BYTD
MFR.Part #
TNPW04022K67BYTD
JLCPCB Part #
C3982658
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount