PDW20R000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PDW20R000B
JLCPCB Part #
C1494907
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 20Ω ±0.1% ±15ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS