TNPW040224K9BHED
MFR.Part #
TNPW040224K9BHED
JLCPCB Part #
C1714457
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS