TNPW040223K2BYED
MFR.Part #
TNPW040223K2BYED
JLCPCB Part #
C3916798
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS