TNPW040220K0BHED
MFR.Part #
TNPW040220K0BHED
JLCPCB Part #
C1714477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS