RN60E2051BB14
MFR.Part #
RN60E2051BB14
JLCPCB Part #
C1416549
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors