TNPW04021K82DETD
MFR.Part #
TNPW04021K82DETD
JLCPCB Part #
C2136971
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount