TNPW04021K80DETD
MFR.Part #
TNPW04021K80DETD
JLCPCB Part #
C2136981
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount