TNPW04021K58BYED
MFR.Part #
TNPW04021K58BYED
JLCPCB Part #
C1717777
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS