TNPW04021K56BETD
MFR.Part #
TNPW04021K56BETD
JLCPCB Part #
C4041247
Description
-55℃~+125℃ 1.56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount