TNPW04021K15BETD
MFR.Part #
TNPW04021K15BETD
JLCPCB Part #
C4228672
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount