TNPW04021K13BETD
MFR.Part #
TNPW04021K13BETD
JLCPCB Part #
C1718050
Description
-55℃~+125℃ 1.13kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount