RN50C6982FBSL
MFR.Part #
RN50C6982FBSL
JLCPCB Part #
C3537767
Description
-65℃~+175℃ 50mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors