TNPW040218K0BEEP
MFR.Part #
TNPW040218K0BEEP
JLCPCB Part #
C1703076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS