RN50C29R4FBSL
MFR.Part #
RN50C29R4FBSL
JLCPCB Part #
C1425590
Description
-65℃~+175℃ 29.4Ω 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors